• Ambalaj Dolgu Malzemesi
  • Ambalaj Dolgu Malzemesi
  • Ambalaj Dolgu Malzemesi

Ambalaj Dolgu Malzemesi


  • Product Code: BGS0014
  • Availability: In Stock
650.00 TL
% -8 Discount
700.00 TL

Description

Hassas ölçüm cihazlarının ve kırılabilir nesnelerin paketlenmesinde koruma amaçlı kullanıldığı gibi, kozmetik ve ecza ürünleri içinde titiz bir dolgu malzemesidir. Soğuk ve sıcağa karşı bariyer oluşturmakta paketlenen ürünleri çarpmalara karşı korumaktadır.

 

 Ambalaj içinde bakteri üremesine izin vermez ve gıda ambalajlanmasında kullanılabilir. Değerli cihaz, alet ve ürünlerin gönderim esnasında dolgu malzemesi darbe ve hasara karşı koruma sağlar. Dolgu malzemesi çok hafif malzemeden üretilmiş olduğundan paketin gönderim ücretine ek bir maliyet getirmez.

 

 Islandığında su tutmaz, nemden dolayı koku yapmaz. Kargo sektörü, elektronik eşya, otomotiv yedek parça, küçük ev aletleri, taşımacılık, kozmetik sanayi, ilaç sanayi, hediyelik eşya, bilgisayar ve yedek parçaları, cam, porselen sektörü, elektromekanik parçaların taşınması, ses ve video cihazlarının taşınması, armatür ve aydınlatma sektörü ve daha pek çok hassas ürün taşınmasında mükemmel bir ambalajlama çözümüdür. Dolgu malzemesi ürünümüzün Endüstriyel Toptan kullanıma yönelik poşetli (Naylon torba) halidir. Poşet hacmi 0,5 m³ olup ortalama poşet yüksekliği 125 cm, genişlik ve derinliği ise 75 cm’dir.

Reviews (0)

Write a review

Please login or register to review

Tags: Ambalaj Dolgu Malzemesi